O nás

Spoločnosť OrganicBabyCamp sa zrodila z vášnivého nápadu, aby sa ekologické výrobky stali súčasťou životného štýlu každého, kto sa zaujíma zdravie svojích detí a zároveň o našu Zem. Namiesto toho, aby sme sa pýtali samých seba "ako to robia iní ", urobili sme krok vpred a "premenili nápady na skutočnosť" a chceme, aby ste aj vy boli súčasťou tejto premeny.

OrganicBabyCamp je platforma, ktorá je vytvorená tak, aby Vám, naším zákazníkom, priniesla iba 100% organické a certifikované produkty s harmóniou kvality Dánska, Nemecka, Turecka a USA. 

Keďže vieme o škodlivých účinkoch konvenčného bavlny a konvenčnej textilnej výroby, chceme Vám predstaviť a dokázať, že je možné vytvoriť kvalitnú textilnú výrobu bez poškodzovania a znečistenia nášho sveta ....

Organická bavlna, ktorá sa používa v naších textilných výrobkoch, sa zbiera v chránených oblastiach v Turecku a Spojených Štátoch Amerických bez použitia akéhokoľvek chemického hnojiva a každý krok našej výroby je kontrolovaný Globálnymi normami pre organické textilie (Global Organic Textile Standards - GOTS).

Buďte zmenou, ktorú chcete vidieť vo svete, povedal Gandhi ...

Nie sme len obyčajný online obchod ... sme súčasťou zmeny!