JA sa stanem mamou...

 

Ten prvý okamih, ktorý nemožno popísať, ale môžete ho pochopiť iba keď ho sami zažijete. Keď si uvedomíte, že sa stanete mamou, strávite dni a noci rozmýšľaním o tom, ako sa všetky veci vo vašom živote zmenia, vaša rodina sa rozšíri a váš život už nikdy nebude rovnaký. Vaše srdce začína biť ako o život a vy už teraz rozmyšľate, ako budú vyzerať vaše deti, aké bude ich pohlavie, čo urobia v budúcnosti, čo budú mať radi, aké jedlá budú milovať, akú profesiu si vyberú alebo dokonca aké bude ich manželstvo. Koniec koncov sme “naprogramované”, aby sme urobili viac pre ich šťastie a zdravie. Ak by sme raz museli kvôli nim ísť na druhú stranu sveta, nebudeme váhať ani minútu.

Byť matkou je najťažšia, ale zároveň tá najkrajšia práca akú si žena môže vo svojom živote priať. Priebeh je veľmi pomalý a plný emócií... ako je láska, krása, úcta, sebavedomie, roztomilosť, bolesť a mnoho ďaľších emócií, ako dobrých tak aj zlých. Kým budete tieto nové emócie objavovať, rodina a priatelia budú stáť pri nás a prinášať darčeky, nové hračky a nekonečné množstvo oblečenia. Vzhľadom na to, že táto téma je pre vás citlivejšia ako pre ostatných, začnete sa zamýšľať a skúmať každý darček, či je zdravý, ako sa používa, či nemôže podráždiť jemnú a citlivú pokožku vášho bábätka, alebo ešte horšie, či nemôže spôsobiť alergie.

Preto sa naša značka zameriava na výrobu detského oblečenia vhodného pre bábätká a deti aj s citlivou pokožkou. Naša továreň Topkapi Iplik je prvým výrobcom 100% organickej bavlny a organických priadzí v Turecku. Každá fáza výroby nášho detského oblečenia je pod prísnou kontrolou organizácií GOTS a Fair Trade a teda všetky produkty sú certifikované. Tieto certifikáty pokrývajú celú dĺžku produkcie, už od úplného začiatku a to od poľnohospodárskeho procesu až po koniec výroby. Presnejšie, tento proces začína od výroby organickej bavlny až po výrobu všetkého detského oblečenia, od zberu všetkých použitých surovín až po označenie výrobkov s environmentálnym povedomím a spoločenskou zodpovednosťou. Poskytuje jednoznačnú istotu, že detské oblečenie, ktoré bolo vyrobené v tejto továrni pod touto značkou je zo 100% organickej bavlny. Tieto certifikáty majú nielen celosvetovú reputáciu a platnosť, ale sú to jediné certifikáty, ktoré sú prijaté na všetkých hlavných obchodných trhoch.

Tieto certifikáty zaručujú, že detské oblečenie je navrhnuté a vyrobené zo 100% organickej bavlny a kontrolované v každej faze výroby, s cieľom poskytnúť pocit opatrnosti a nežnosti pre novorodencov. Naším poslaním je udržať blaho a starostlivosť pre novorodencov a bábätká, ktorých pokožka je najviac citlivá pomocou kvalitného detského oblečenia bez pridania akýchkoľvek chemikálií. Všetci rodičia, ktorým zaleží na životnom prostredí a zdraví ich dieťaťa, by mali zvážiť nákup týchto výrobkov buď pre svoje vlastné dieťa alebo ako darček pre iných rodičov.

 

Späť na zoznam článkov