Mila pre Mamu - Bratislava 2018

Dňa 12. mája 2018 sa konalo podujatie Míla pre Mamu v 51 mestách na Slovensku. Organizáciu tohto podujatia mala na starosti Únia materských centrier s cieľom prejsť symbolickú mílu pre mamu na oslavu Dňa matiek.

Celkovo sa zúčastnilo tejto udalosti 29 751 ľudí a oslávilo Deň matiek so svojími milovanými rodinami.

Bolo úžasné vidieť toľko ľudí a rodín s detmi prejsť symbolickú mílu na oslavu dňa matiek.

Organizácia OrganicBabyCamp sa stala jedným z hlavných sponzorov tým, že prispela k organizácii a hladkému priebehu vo všetkých jej aspektoch. Veľmi tvrdo sme pracovali na tom, aby táto udalosť bola úspešná a v skutočnosti skvelá. Náš tím sa zúčastnil podujatia v Bratislave, ale naše produkty boli distribuované do tombôl vo všetkych mestách, aby sa stretli so svojími šťastnými majiteľmi.

Počas tejto udalosti si rodiny mohli zahrať rôzne hry, vychutnať si hudbu, taktiež spoločné tance a ešte oveľa viac. Deti si tento deň užili viac než ktokoľvek iný. Na záver podujatia prebiehala tombola, ktorú moderoval Marián Mitaš. Šťastní víťazi získali zaujímavé ceny medzi inými aj produkty Organic baby camp a sme veľmi radi, že sme mohli takto prispieť k ich radosti.

 

Radi by sme poďakovali Unii materských centier a tiež Danke Valkovej za jej veľké úsilie viesť celonárodnú organizáciu s takým úspechom. Sme taktiež vdační za možnosť byť súčasťou tohto podujatia a za prejavenú dôveru v každom aspekte.

Tešíme sa na našu budúcu spoluprácu, ktorá veríme, že prinesie viac podujatí a aktivít pre všetky mamičky na Slovensku.

Späť na zoznam článkov